Кількість
|
Вартість
|
||
|
Аксесуари до AirPods
Користувачі пошукової системи Google зазвичай знаходять нас за такими запитами: аксесуари до airpods, аксесуари до навушників AirPods, аксесуари до apple airpods, аксесуари до airpods та ін.
Аксесуари до навушників AirPods
Якщо у вас виникли питання щодо характеристик або інших моментів щодо аксесуарів до навушників Apple Airpods, сміливо набирайте нас і ми обов'язково Вам допоможемо!
Чохол на AirPods
В узагальненому сенсі, бездротові стереонавушники (True Wireless Stereo, TWS) — це Bluetooth гарнітури, які не мають шнурів або проводів, що з'єднують їх із джерелом звуку. І, оскільки у них немає дротів, мікрофон, елементи керування, а також акумулятор, вбудовані в корпус. Тому не дивно, що в наше століття споживачів, які люблять комфорт і вважають за краще не використовувати кабелі, TWS стали основним елементом у своїй галузі.
І саме Аірподс від Apple популяризували прагнення до технічної зручності, тотального рятування від кабелів, а також використання гарнітур із зручною технологією Bluetooth. Вони були надзвичайно популярні з моменту їхнього першого випуску в 2016 році, не в останню чергу тому, що тоді було не так багато альтернатив, а ця бездротова гарнітура була повноправною частиною екосистеми. У них, враховуючи функціональність та якість, практично немає по-справжньому серйозних аналогів навіть зараз.
Навіщо потрібен чохол до AirPods?
Якщо ви щойно придбали нові бездротові навушники, то напевно вже ставите питання, як краще захистити зарядний блок від потертостей або подряпин. Вони, швидше за все, будуть одним із найвикористаніших вами технічних аксесуарів. Як мінімум тому, що чудово підходять для використання протягом усього дня і дуже зручні для прослуховування у дорозі. Безперечно, ви захочете захистити їх якнайкраще. І для цього є просте та очевидне рішення.
Коли мова заходить про популярний продукт, у продажу завжди є безліч доповнень, тому чохли до ЕірПодсів, навіть повнорозмірної версії Max, не є винятком. Як у фірмовому магазині, так і неофіційних, завжди є величезний вибір аксесуарів, з яких можна вибрати найбільш стильний зручний кожух для вашого девайсу. Але знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам, може бути не так просто, як здається. Тому головне — зрозуміти, яка потрібна функціональність, щоб визначити, який варіант найкраще підійде саме вам.
Де можна придбати чохли на Аірподс?
Купити додатковий захист для навушників Apple можна у будь-якому магазині з доповненнями для техніки цього бренду. Можна звернутися навіть до офіційного магазину та купити оригінальний кейс до Airpods будь-якої моделі. Але оригінальні кожухи, які пропонують купертинівці, не відрізняються різноманітністю. До того ж, вартість у бренду часто набагато вища, ніж у сторонніх магазинів.
А ось у сторонніх онлайн-магазинів з асортиментом все набагато краще. Наприклад, на сайті київського онлайн магазину MacInCase можна знайти широкий вибір різноманітних футлярів для блоку зарядника TWS. Вони продаються за ціною, прийнятною будь-якого покупця. До того ж на цьому сайті можна легко купити чохли для Аїр Подс, в тому числі версії Max, а також замовити доставку в будь-який регіон України. Більше того, мешканці Києва можуть оформити адресну доставку, а кур'єр привезе замовлення до дверей.
Чим відрізняються чохли Airpods різних моделей?
Деякі вважають, що між блоками для зарядки у різних версій TWS від Apple немає зовнішніх відмінностей, тільки функціональні. Але слід обов'язково уточнити, що вони є. Як мінімум Pro-модель має як більший розмір, так і іншу форму самих гарнітур. Тобто сумісності між боксами, а отже, кожухами від різних поколінь немає. Тому чохол до ЕірПодс Про не підійде до інших моделей. Те саме працює у зворотному напрямку — футляри від Еїр Подс 1/2 несумісні з Про-версією.
Окремо потрібно враховувати модель Max, яка виконана у форм-факторі не вкладишів, а повноформатних великих стереонавушників. Якщо торкнутися аксесуарів, то мова піде вже не лише про накладки на девайс, а й про додаткову сумку для транспортування. Причому чохол до Airpods Max, що постачається в комплекті, не надто зручний для використання, до того ж володіє скромний дизайн. Втім, доповнення для цього пристрою мало функціонально відрізняються від інших версій. До того ж матеріали використовують ті самі. А ось їхній формат, розмір і загалом вигляд уже точно ні з чим не сплутати.
Чохли до Аірподсів із захистом від подряпин
Новий девайс може бути красивим, коли ви його щойно купили і дістали з коробки. Але на той час, коли він кілька разів побуває на дні вашої сумки і повернеться, він виглядатиме потерто і набагато менш презентабельно. Це станеться дуже швидко, а грамотно вибраний кожух — найефективніший спосіб уберегти бокс від дрібних пошкоджень.
При цьому особливо важливо купити чохол для Airpods, який щільно прилягає до корпусу, тому що навіть у невеликі щілини може потрапити пил або ще гірше волога. Це може призвести до ще більшого пошкодження, появи нових подряпин або навіть цвілі на корпусі, тому вибирайте з розумом, а також звертайте увагу на якість. Зазвичай саме у низькоякісних протектор-кейсів багато проблем із пилостійкістю та вологозахистом, а також неохайними зазорами.
Кожухи на AirPods з антиковзною поверхнею
Яким би візуально привабливим був зарядний бокс для стереонавушників, він, безсумнівно, слизький, і легко вислизає з руки. Але в ідеальному світі ви волієте взагалі не кидати їх, щоб не пошкодити. Правильно підібраний елемент захисту з протиковзкою текстурою може допомогти цьому. Аксесуари, зроблені з матового нековзного силікону або зовсім рельєфної натуральної шкіри, мають міцну текстуровану поверхню, допомагаючи вам надійно утримувати девайс у руці, навіть якщо долоні мокрі, спітнілі або просто слизькі.
Чохли для AirPods з протиударною прокладкою
Запобігати наслідкам від випадкових пошкоджень потрібно не тільки для корпусу зарядника, але і для того, що знаходиться всередині, включаючи саму бездротову гарнітуру. Хоча Apple виробляє свою техніку із запасом міцності, він невеликий, а внутрішні компоненти зовсім не застраховані від струсу при ударі. Електроніка є електроніка — будь-яка струс може зашкодити чутливим деталям.
На жаль, саме тому блок підзарядки не дає жодного захисту. Більше того, він сам потребує її, якщо власник хоче зберегти його працездатним. Проте протиударний чохол на Airpods для зберігання та перенесення стане чудовим способом уникнути проблем при падіннях, ударах або інших механічних пошкодженнях. Завдяки спеціальній прокладці вони також “поглинають” удари і не допускають сильного струсу.
Кейс до AirPods із кріпленням для перенесення
Втрата Аірподсів особливо сумна, якщо вони перебували у зарядному боксі. Але навіть для таких випадків існують спеціальні футляри. Вони оснащені кліпсом на ключі або навіть спеціальним надійним карабіном. Головне знайти, куди закріпити девайс, щоб він не заважав, але водночас завжди був під рукою. Девайс, навіть щодо габаритної версії Pro, важить не так багато, тому проблем з цим виникнути не повинно.
У повноформатній гарнітурі з амбушюрами Airpods Max для транспортування передбачена окрема сумка, яку можна зачепити, наприклад, на рюкзак. Але можна поступити навпаки і використовувати її як засіб для перенесення не тільки самих навушників, але й інших девайсів, аж до iPhone, якщо під це передбачено спеціальне відділення. Все залежить, втім, від якості складання та доступного функціоналу.
Як правильно вибрати чохол на Airpods?
Кейси до зарядника для Аірподс можуть бути різними: протиударними, ультратонкими, з незвичайними візерунками на корпусі. Все залежить від того, якими властивостями ви хочете щоб володів саме ваш варіант. Але почати варто з відповіді на прості запитання:
- Чи є на внутрішній стороні покриття, стійке до подряпин? Якщо ні, то чи не буде подряпаний корпус через тертя під час зняття та надягання.
- Чи легко його встановлювати та знімати? Деякі захисні чохли з твердим покриттям зніматися з великими труднощами. А інші, навпаки, погано сидять через недостатньо щільне прилягання.
Далі варто вибрати, з чого буде зроблено майбутній футляр для заряджання. Існує кілька видів матеріалів, що використовуються при їх виробництві:
- Силікон. Еластичний матеріал, приємний на дотик і часто перешкоджає ковзанню. Такі чохли на Аірподс вважаються найбільш доступними та довговічними. Як правило, саме з нього роблять бампери та демпфери для пом'якшення збитків від падінь. Але не варто залишати їх на сонці, оскільки силікон має властивість вицвітати, неприємно жовтіючи при цьому. А якщо він низька якість, то легко вбирає пил і стає липким після тривалого використання.
- Пластик. Цей матеріал поєднує в собі легкість та безліч стилів оформлення. Подібний варіант, виконаний у вигляді накладки, поширений, до того ж досить доступний за ціною. До того ж найприкольніші чохли до Airpods робляться саме з пластику. Також із пластику роблять ударостійкі рельєфні накладки закритого типу.
- Шкіра. “Кобуру” з цього матеріалу можна назвати преміальним рішенням з погляду дизайну, зручності, якості та вартості. Це дороге стильне доповнення, що наголошує на статусі власника. До того ж правильно оброблена шкіра легко набуває потрібної форми, яка тримається довгі роки. Однак шкіра не водонепроникна, а також не любить гострих предметів та абразивів. Втім, головне перед покупкою такої речі переконатися, що це точно не шкірозамінник.
- Метал. Металеві кейси для Airpods відрізняються міцністю та незвичайним зовнішнім виглядом. Як невеликий мінус (а для деяких людей, навпаки, плюс) слід зазначити, що такі аксесуари мають велику вагу, тому їх може бути не завжди зручно переносити. Зате вони врятують від фізичних та механічних впливів.
Окрім відмінностей у використаному при виготовленні матеріалі, чохли відрізняються один від одного за форм-фактором. Класичні накладки та кожухи бувають двох видів — цілісні та поділені.
- Перевага роздільного чохла AirPods полягає в тому, що ви можете самостійно підібрати колір для верху та низу. А недоліком є те, що кришка легко відвалюється. Це загрожує тим, що її можна легко впустити, наприклад, під шафу, внаслідок чого пил потрапляє усередину корпусу. Не кажучи вже про те, що нічого не варто втратити її на вулиці, просто витягаючи девайс із кишені.
- Цільна конструкція зменшує ймовірність втрати кришки. Але деякі чохли для Airpods мають виступ на задній частині, що негативно позначається на їхній красі. До того ж, у них є такі проблеми, як мимовільне закриття кришки при відкритті, що призводить до того, що ви не зможете легко вийняти навушники. Та й поекспериментувати з дизайнами не вдасться.
Особливе питання у кожного, хто вибирає кейс для Аірподс, полягає у виборі між доступним отвором для підзарядки, а також видимістю індикатора та герметичністю додаткового корпусу.
- Якщо отвори для заряджання немає, чохол доведеться знімати перед зарядкою, що може спричинити незручності. А якщо ви не бачите індикатор, ви не зможете перевірити, чи нормально заряджаються ваші бездротові стереонавушники. Більше того, ви не розумітимете, чи скоро розрядиться ваш девайс.
- Але якщо ви хочете максимальної захищеності та функціональності, то варто вибирати варіант із пилозахисною конструкцією, видимим індикатором та знімною заглушкою на роз'ємі, щоб запобігти попаданню пилу. Втім, якщо вам потрібен кейс від Airpods 2 або Pro, то з цим все набагато простіше. вони підтримують бездротову зарядку і потрібна лише індикація.
Якщо ви часто виходите з AirPods на вулицю, зручність перенесення також є одним із моментів, на які слід звернути увагу, якщо ви збираєтеся купити чохли для AirPods для щоденного використання. Рекомендується вибирати чохол із карабіном або шнурком. Або хоча б з "вушком" для їх встановлення. Завдяки цьому ви зможете повісити його куди завгодно — на сумку, на шию, на ремінь, руку і т.д. При цьому не доведеться турбуватися про те, що він впаде чи загубиться.
Чохол на ЕірПодс 2 від MacInCase
Якщо у вас виникли питання щодо характеристик або інших моментів щодо чохлів до навушників Apple АірПодс 1, 2, 3, Max, Pro & Pro 2 та ін. моделей – сміливо набирайте нас і ми обов'язково Вам допоможемо!