Автономність - одна з ключових характеристик, за якою багато хто вибирає для себе різні портативні гаджети.

Смартфони, в тому числі і iPhone, купуються за таким же принципом. При цьому, в першу чергу, необхідно звертати увагу не на голі показники мАг (міліампер-година). Так як це чистий показник того, як довго може пропрацювати акумулятор за певних умов.

Набагато важливішим є те, який саме запас автономності мають пристрої, враховуючи час роботи в годиннику.

Так, наприклад, середній показник у сучасних смартфонів на літій-іонних батареях становить близько 8-10 годин при нормальних навантаженнях. При більших часах буде менше, а в режимі простою - більше.

У будь-якому випадку рано чи пізно кожен може опинитися в ситуації, коли автономності iPhone або будь-якого іншого гаджета буде просто недостатньо для того, щоб залишатися на зв'язку.

Наприклад, якщо необхідно вирушити у довгий похід у дику місцевість. Або доводиться працювати далеко від розеток, наприклад, на вахті.

Саме в таких ситуаціях завжди необхідно мати під рукою Power Bank (Power – живлення, Bank – сховище) – компактний портативний акумулятор, призначений для розширення автономності різних гаджетів.

У таблиці нижче ми підібрали найкращі моделі акумуляторів для Apple гаджетів.

Найкращий Power Bank для iPhone

Baseus Gentleman Digital Display

Найкращий чохол-акумулятор для iPhone 12/12 Pro

MIC 3500 mAh

Кращий Power Bank для iPhone з MagSafe

Baseus Magnetic

Найкомпактніший Power Bank для iPhone

MagSafe MIC Circle

Найємніший Power Bank для iPhone

Baseus Mini JA

Найфункціональніший Power Bank для iPhone

Baseus Amblight Digital Display

 

Це буквально переносна батарея, до якої можна підключити будь-який сумісний пристрій і зарядити його в будь-якому місці та в будь-який час. Головне, щоб у цих повербанків вистачало власного заряду, тому не забувайте тримати їх у повній бойовій готовності.

Як вибрати Power Bank для iPhone?

Акумуляторні блоки, або повербанки, можуть живити практично все - від смартфона та планшета до ноутбука і навіть портативної ігрової консолі.

Однак у першу чергу, як не крути, вони призначені саме для використання спільно зі смартфонами, в тому числі і з iPhone. Більшість із них здатна зарядити гаджет не один, а кілька разів. А деякі мають більше одного виходу, що дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.

Розмір, форма, вага та ємність – ось основні моменти, які слід враховувати при купівлі power bank. Також корисно мати чітку індикацію доступної потужності, причому деякі моделі показують не стовпчики, а цифровий дисплей (наприклад, "залишилося 80%").

Яку ємність має найкращий PowerBank для iPhone?

Місткість, що відображається в міліампер-годинах (мАч), є приблизним показником можливостей зарядки - чим вище число, тим більше енергії він може видати вашому пристрою, перш ніж Power Bank розрядиться.

Постарайтеся знайти павер банк, який може повністю зарядити ваш смартфон як мінімум двічі, перш ніж знадобиться підзарядка, тому що цього вистачить на один-два дні.

Повербанки можуть змінюватись від однієї зарядки (3000 мАг) до більш ніж 9 (30 000 мАг). Відповідно, приблизно зарядок можна розрахувати, розділивши ємність PowerBank для Айфона на заявлену ємність гаджета.

Наприклад, останні iPhone мають акумулятор ємністю близько 3000 мАг. І від повністю зарядженого повербанку з ємністю 10000 мАг можна буде зарядити гаджет до 3 разів.

Якого типу може бути повербанк для iPhone?

На сьогоднішній день у продажу в різних онлайн-магазинах, наприклад, на сайті портативна зарядка для Айфона, представлено переважно три види повербанків - дротові , бездротові (док-станції) та чохли-акумулятори .

Power Bank з дротовим підключенням можна знайти практично в будь-якому магазині аксесуарів. І сумісні вони з величезною кількістю гаджетів, не лише від Apple. Все залежить від інтерфейсу.

При цьому кейси з батареєю, на жаль, можна знайти тільки для відносно старих моделей смартфонів Apple. Звичайно, вони навіть є для iPhone 12, але їх дуже мало. А ось для пристроїв інших брендів їх взагалі практично немає і майже ніколи не було у продажу.

І пов'язано це не стільки зі старінням концепції, скільки з тим, що вони не вписуються в загальний дизайн сучасних айфонів. У цьому плані вони поступаються навіть протиударним чохлам, що грубо виглядають.

Для більш сучасних моделей відмінно підходить бездротова портативна зарядка для iPhone , особливо якщо вона сумісна з MagSafe-кільцем. Це дозволяє безпечно поєднувати гаджет та смартфон навіть якщо вони просто лежать у сумці. А контролер живлення у повербанку подбає про те, щоб пристрій не отримав перезаряду, а зовнішній акумулятор не віддав більше, ніж потрібно.

Чи існують Power Bank із підтримкою швидкої зарядки?

Сучасні повербанки навіть з урахуванням поточного рівня розвитку технологій далеко не завжди сумісні з технологіями високошвидкісної підзарядки пристроїв.

Якщо йдеться про Power Bank за допомогою бездротової зарядки, і тим більше з MagSafe кільцем, то такі гаджети, як правило, сумісні з усім, що працює за стандартами Quick Charge і Power Delivery або аналогічним їм.

А от якщо говорити про простіші моделі повербанків, то швидше за все навіть за наявності USB Type-C вони можуть і не бути сумісні високошвидкісною зарядкою.

Втім, найкраще звернути увагу на характеристики конкретних моделей, оскільки здатність швидко заряджати гаджети може виявитися в наявності і дуже недорогого Power Bank.

Найкращі зовнішні акумулятори для iPhone

Як вже було згадано, всього існує три види PowerBank, і кожен із них має свої індивідуальні особливості. І не завжди легко з першого разу визначитися з тим, яка саме модель підійде найкраще.

Тому якщо ви не знаєте, як вибрати Power Bank для iPhone , то варто звернути увагу на список найкращих моделей своїх класів.

При цьому їх можна купити за невисоку вартість на сайті MIC і замовити з доставкою по Києву кур'єром або поштою по всій Україні .

Найкращий Power Bank для iPhone - Baseus Gentleman Digital Display

Портативна батарея Baseus Gentleman Digital Display 10000 mAh - Black

Як Айфон, лише павербанк. Він навіть виглядає як смартфони Apple останніх поколінь. Цей гаджет такий самий компактний, тонкий і стильний.

До того ж Baseus Gentleman Digital Display по кишені буквально всім - його ціна не надто велика для портативної зарядки з ємністю 10000 мАг і розміром меншою, ніж iPhone 12.

До того ж він має невеликий екран, що показує відсоток зарядки, а також цілих два порти для підключення зарядних кабелів.

Тобто з його допомогою вийде паралельно зі смартфоном заряджати ще AirPods або інший гаджет.

Найкращий чохол-акумулятор для iPhone 12/12 Pro - MIC 3500 mAh

Чохол-акумулятор MIC (3500 mAh) для iPhone 12/12 Pro - Black

Звичайно, для сучасних смартфонів Apple не так легко знайти кейси, які будуть оснащені вбудованою батареєю і при цьому не виглядатимуть одутлими або псувати зовнішній вигляд гаджета.

Але модель MIC 3500 mAh чесно справляється із завданням, будучи стильним чохлом для iPhone 12 класичної або Pro версії, всередині якого встановлено акумулятор на 3500 мАг.

Його достатньо для того, щоб подвоїти час роботи смартфона, при цьому не збільшуючи його до нереального. До того ж, форма кейсу дає додатковий захист вразливому модулю камери.

Кращий Power Bank для iPhone з MagSafe - Baseus Magnetic

Бездротовий зовнішній аккумулятор із MagSafe Baseus Magnetic 10000mAh 20W - Blue (PPMT-03)

Місткий, бездротовий, стильний - відмінно описують цей гаджет характеристики. Звичайно, це не найкомпактніша з моделей, що існують на ринку, але чекати чогось іншого від гаджета на 10000 мАг навряд чи варто.

Особливо якщо врахувати, що він оснащений не тільки MagSafe-кільцем, а й двома портами для підключення пристроїв кабелю.

При цьому у повербанка Baseus Magnetic є ще й цифровий дисплей, що показує відсоток заряду, що залишився. Тому гаджет може собі дозволити трохи "поповніти" для функціональності.

Найкомпактніший Power Bank для iPhone - MagSafe MIC Circle

Портативний зарядний пристрій MagSafe MIC Circle на 5000 mAh 15W

Мініатюрний зовнішній акумулятор, розміри якого не більше звичайної "таблетки" бездротової зарядки. При цьому він має вбудоване MagSafe-кільце, що дозволяє навіть під час використання заряджати смартфон.

Достатньо і закріпити його на задній панелі iPhone останніх моделей. Звичайно, він не має великого запасу - його ємність обмежена лише 5000 мАг.

Зате MagSafe MIC Circle можна взагалі скрізь брати із собою як екстрене джерело заряду.

Найємніший Power Bank для iPhone - Baseus Mini JA

Портативний акумулятор Baseus Mini JA 30000mAh 3A - Black (PPJAN-C01)

Пара USB та один Type-C на вихід, ще один Type-C на вхід/вихід, а також додатковий MiniUSB – достатня кількість портів для павербанку, що має загальну енергоємність 30000 мАг.

Так, він не найкомпактніший, зате Baseus Mini JA можна замовити за привабливою ціною і забезпечити своїм портативним пристроям додатковий запас автономності на тривалий час.

Втім, незважаючи на таку велику ємність, він не зможе впоратися з продуктивними пристроями, і на зарядку, наприклад MacBook, його не вистачить.

Найфункціональніший Power Bank для iPhone - Baseus Amblight Digital Display

Портативний акумулятор Baseus Amblight Digital Display 33W (PD3.0+QC3.0) 30000mAh - White (PPLG-02)

Цей компактний гаджет хоч і має не надто зручну форму, має значну енергоємність — 30000 мАг. Тобто якщо замовити Baseus Amblight Digital Display то його можна буде легко використовувати як мінімум для 9 повних підзарядок Айфона.

При цьому він оснащений функціональним дисплеєм та цілими 8 портами - Lightning, Type-C та MicroUSB на вхід, а також 1 Type-C та 4 класичними USB на виході.

Більше того, цей павербанк має вихідну потужність 33 Вт. Завдяки цьому він може в екстреній ситуації підзарядити навіть MacBook.