За останні кілька десятиліть навушники пройшли довгий шлях від класичних моделей з великими амбушюрами, що повністю закривають вуха, до мініатюрних моделей різної форми та продуктивності. Спочатку нові пристрої з'являлися рідко, але з появою цифрових технологій ситуація різко змінилася.

 

А в сучасному світі з популяризацією та розповсюдженням мобільних гаджетів стали менше і портативніші аксесуари до них. Натомість змінилися і навушники. При цьому, крім притоку ще більшої кількості нових технологій, включаючи нові кодеки, які можуть забезпечити набагато більш високу якість звуку, з'явилися нові форм-фактори підключення, внаслідок чого з'явилися бездротові навушники (TWS, True Wireless Stereo).

 

В результаті у фізичних магазинах та в інтернеті тепер можна знайти бездротові навушники для всіх – від серйозних любителів музики та спортсменів до людей, які користуються цим аксесуаром лише під час поїздок на роботу та назад. Додатковий вибір – чудово, тому що це дійсно означає, що для кожного знайдеться своя пара навушників.

 

Але у такого різноманіття представлених пристроїв є і зворотний бік – знайти відповідний аксесуар такого типу може бути досить складно. Тому що потрібно ретельно вибирати, виходячи з безлічі факторів.

 

Найкращі бюджетні бездротові навушники

TWS WIWU Airbuds Lite

Найкращі бездротові вакуумні навушники

Sony WF-1000XM4

Найкращі бездротові навушники вкладки

Apple AirPods 3

Найкращі бездротові навушники з мікрофоном

Google Pixel Buds A-Series

Кращі бездротові навушники за співвідношенням ціна/якість

Acefast T2 TWS

 

Чому важко вибрати найкращі бездротові навушники?

Ринок наповнений бездротовими навушниками, і конкуренція між брендами не слабшає ні на хвилину – кожен технологічний сезон, кожну презентацію великого виробника супроводжує випуск нових моделей. У наш час різновидів цих пристроїв існує більше, ніж ви можете порахувати. А їхня різноманітність охоплює практично всі цінові категорії та типи користувачів, які ви можете собі уявити.

 

Зайдіть в будь-який магазин, реальний або онлайн, ви знайдете безліч моделей на будь-який смак та гаманець - від дешевих бездротових навушників до найсучасніших пристроїв для ентузіастів аудіо, кіноманів, спортсменів та геймерів. І найкращі бездротові навушники, які ви можете купити сьогодні, поєднують у собі зручність використання, чудове звучання та інтелектуальні функції у великій кількості.

 

Але через велику різноманітність бездротових навушників зробити вибір відповідної пари для ваших конкретних потреб і бюджету може бути досить складно. Однак, який би стиль вам не був потрібний або яким би бюджетом ви не були обмежені, з невеликою допомогою ви знайдете найкращу пару, яку можна купити за гроші. Головне дійсно визначитися з тим, що саме ви хочете отримати від бездротових навушників та якими вони мають бути саме для вас.

 

Якщо ви спортсмен, вам точно буде важлива водонепроникність корпусу ваших навушників, в яких ви проводитимете дуже багато часу. Адже ви не хочете вкласти гроші у чудову пару тільки для того, щоб вони зламалися після першого ж серйозного тренування у спортзалі, бо в них потрапив піт. І саме захищені від проникнення всередину вологи TWS будуть ідеальним гаджетом для таких випадків.

як вибрати найкращі бездротові навушники

З іншого боку, вам точно буде потрібна гарнітура з надійною системою активного шумоподавлення (ANC), якщо ви часто пересуваєтеся містом і хочете відгородитися від сторонніх шумів у дорозі. Такий гаджет дозволить вам слухати музику в будь-якому місці і будь-коли, не турбуючись про те, які звуки вас оточують. І, відповідно, ви не заважатимете людям навколо, навіть якщо слухатимете важку музику на повній гучності.

 

До того ж варто врахувати, що бездротові навушники бувають різних форм-факторів, кожен із яких підходить для тих чи інших користувачів. Якщо навіть забути про існування такої речі, як повноформатні навушники з Bluetooth -підключенням, ви все одно виявите, що існує як мінімум три види TWS - вкладки, внутрішньоканальні та гібридні.

 

Останній варіант є проміжною ланкою між першими двома. З одного боку, такі навушники мають амбушури для фіксації всередині вушної раковини. З іншого боку, вони є вкладишами, а чи не “затичками”. Тобто вони буквально лягають у вушну раковину, а не затикають канал, але при цьому цілком захищають від зовнішнього шуму. Такий підхід до форм-фактору TWS не виявився надто популярним, але він має бути. Тому що є користувачі, яким не підходять обидва основні варіанти бездротових навушників.

 

На додаток до всього вищезгаданого потрібно врахувати, що є така важлива річ, як питання бюджету. Адже ви не бажаєте переплачувати, якщо ваші потреби досить прості. І навпаки, вам навряд чи захочеться витрачатися на щось недостатньо просунуте, якщо кошти дозволяють і у вас є бажання отримати найкращий гаджет, який ви можете собі дозволити. При цьому незалежно від того, скільки ви готові витратити на нові TWS, ви зможете без проблем знайти саме те, що відповідає вашим потребам.

 

ТОП бездротових навушників для різних користувачів

Якщо говорити загалом, то ключові складові того, що робить "найкращі бездротові навушники" дійсно топовими - зручність, якість звуку, набір функцій та шумозаглушення під час розмови або прослуховування музики. А додатково враховуються такі фактори, як довговічність, час автономної роботи та вартість.

 

При цьому потрібно розуміти, що Bluetooth- навушники бувають різних форм та розмірів. І можливо важко визначити, які з них найкраще підійдуть саме вам. При цьому у виборі навушників буде важлива не тільки якість звуку, але ще й ваші особисті уподобання, а також спосіб життя. І якщо вам потрібно щось дійсно найкраще у своєму роді, то ідеальним рішенням буде заглянути в рейтинг цих гаджетів, оцінити топ бездротових навушників та вибрати щось своє.

 

А купувати бездротові навушники найкраще у перевіреному онлайн-магазині. Наприклад, вони в асортименті присутні на сайті інтернет-каталогу MacInCase, з якого їх доставляють Києвом кур'єром або по всій території України поштою. При цьому тут ви зможете не тільки купити собі бездротові навушники, але й відразу замовити до них надійний чохол, який захистить бокс-зарядник від зовнішніх пошкоджень.

 

Найкращі бюджетні бездротові навушники - TWS WIWU Airbuds Lite

TWS WIWU Airbuds Lite

Ці недорогі бездротові навушники випустили відомий бренд, що виробляє аксесуари для смартфонів. Вони мають чудове звучання, але при цьому доступні за ціною. До того ж Airbuds Lite також мають безліч корисних функцій, що дуже непогано, враховуючи бюджетний сегмент - їх ціна на сайті МакІнКейс дуже приємна.

 

Про шумозаглушення не може бути й мови, беручи до уваги низьку вартість, але ця модель має відмінну шумоізоляцію. І ці бюджетні бездротові навушники пропонують якісний звук за власний кошт. До того ж, вони оснащені сенсорним керуванням, як AirPods останніх поколінь, а також легко синхронізуються з будь-яким смартфоном.

 

Час автономної роботи складає скромні 4 години, не рахуючи додаткових кількох підзарядок від кейсу, але від бюджетної моделі не варто чекати чогось серйозного. Так що якщо ви шукаєте щось з непоганою якістю і доступне за ціною, бездротові бюджетні навушники WIWU Airbuds Lite може бути саме тим, що вам потрібно.

 

Кращі бездротові вакуумні навушники - Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4

Цей набір із двох внутрішньоканальних навушників найкращий не лише серед вакуумних моделей, а й на першому місці за звучанням. Це буквально найкращі бездротові навушники із тих, що можна купити сьогодні. Вони ідеальні для музики, тому що виявилися здатними створити одне з найдинамічніших, детальних і збалансованих звучань, яке можна почути від такого пристрою.

 

Більше того, цю топову модель дуже зручно носити та використовувати. Ці навушники оснащені сенсорними елементами керування і мають власну програму Sony Headphones Connect для iOS та Android. У поєднанні з фірмовим процесором V1 від Sony і потужним шумом придушення ці бездротові навушники стали ідеальним представником свого класу.

 

І не варто забувати про водонепроникність за стандартом IPX4, завдяки якій ці навушники добре підходять для використання під час занять спортом. До того ж ця модель може похвалитися запасом автономності о 8 годині роботи від акумулятора. А це є найкращим показником серед усіх бездротових навушників.

 

Найкращі бездротові навушники вкладиші - Apple AirPods 3

Apple AirPods 3

Навушники від Apple третього покоління для Айфона приємно носити, і вони пропонують деякі приємні покращення порівняно з другою версією, яку вони цілком успішно замінили. Найменші розміри корпусу всім своїм виглядом нагадують популярні гаджети моделі Pro, новий драйвер з низьким рівнем спотворень покращує звучання, а клас захисту IPX4 робить їх стійкими до води та поту.

 

Час автономної роботи було збільшено до шостої години без урахування часу роботи під час використання зарядного чохла. І п'ятихвилинної "швидкої зарядки" в кейсі для зберігання має вистачити на цілу годину відтворення.

 

Звісно, сумно, що вони немає функції придушення зовнішнього шуму, оскільки вкладиші, на відміну внутрішньоканальних моделей, нещільно прилягають до вуха, і це їм практично марно. Але для користувачів, яких не хвилює шумозаглушення, AirPods 3 - чудова покупка. До того ж цей гаджет має відмінний мікрофон для розмов з ваших гаджетів на ходу.

 

Найкращі бездротові навушники з мікрофоном - Google Pixel Buds A- Series

Google Pixel Buds A-Series

Ці бездротові навушники Google оснащені безліччю функцій і мають дуже низьку ціну, що є привабливою характеристикою. Вони демонструють чудову продуктивність під час прослуховування музики з чистим, збалансованим звучанням, яке не перевантажене в жодній частині спектру.

 

Ці найкращі бездротові навушники для смартфонів легкі та зручні. І хоча в них немає функції шумоподавлення, вони добре ізолюють зовнішні звуки. Цьому сприяють якісні внутрішньоканальні амбушюри, що надійно утримують гаджет у вусі. Плюс до цього вони мають якісний мікрофон, що робить їх відмінним аксесуаром для дзвінків без використання смартфона.

 

Самі навушники вентильовані, тому шум фону неминуче проникає всередину, на жаль. Однак у цих навушників заявлено водонепроникність корпусу за стандартом IPX4. І це означає, що вони відмінно підходять для спорту та активного відпочинку – піт усередину точно не потрапить, та й дощ та дрібні бризки їм не страшні.

 

Час роботи від акумулятора у цих TWS складає близько 5 годин. При цьому вони є ідеально сумісним гаджетом для Андроїда з функцією Fast Pair. Тому цю пару навушників можна вважати кращою моделлю з мікрофоном, призначену спеціально для роботи зі смартфонами. Зрештою, саме для цього Google їх випустили.

 

Найкращі бездротові навушники за співвідношенням ціна/якість - Acefast T2 TWS

Acefast T2 TWS

Дані бездротові навушники, незважаючи на відносно невисоку вартість, буквально напхані корисним функціоналом. Тому якщо вам потрібні дійсно якісні навушники в рамках не надто високої цінової категорії, але вам не потрібно безліч наворотів - Acefast T2 TWS це відмінний варіант. Втім, просунуті функції цього гаджета все одно є.

 

Наприклад, технологія ENC може ефективно пригнічувати 90% навколишнього шуму, зменшуючи його до 35 дБ. А завдяки використанню подвійних мікрофонів гаджет точно обчислює напрямок голосу та видаляє різні навколишні шуми, щоб забезпечити чіткість звучання голосу при розмові. Бездротові навушники використовують Bluetooth 5.0 у поєднанні з Wi-Fi для підвищення швидкості передачі звукових даних і збільшення ефективної робочої відстані.

 

Окремо варто згадати і про двоканальне з'єднання: кожна бездротова частина може працювати незалежно. Ви можете поділитися музикою зі своєю родиною або надіти одну бездротову гарнітуру, залишивши іншу в зарядному кейсі, щоб використовувати їх по черзі.

 

Останнє зможе зробити період автономності навушників дійсно довгим, враховуючи те, що одного заряду навушників вистачає на 4 години використання. Подібне, враховуючи, що це не преміум-модель, стало можливим завдяки тому, що в гаджеті використовується технологія Bluetooth Low Energy, яка значно знижує енергоспоживання навушників.